İletişim

  [ MSKA YAPI ]

  Hakkımızda

  2015 yılından beri Devlet Taahhüt ve İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan MSKA Yapı İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat sektörün de saygın bir yer edinmiştir.

  Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan MSKA Yapı İnşaat bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur. MSKA Yapı İnşaat Ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

  Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Firmamız kurulduğundan itibaren Manisa, Afyon, Kocaeli ve daha birçok il ve ilçede öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

  [ MSKA YAPI ]

  Şirket Felsefemiz

  Doğaya ve topluma saygı, sürdürülebilirlik ve kalite temelleri üzerine yükselen her projemizde kamu yararını ön planda tutuyoruz.
  Tüm Misyonumuz

  Misyonumuz

  Güven ve doğruluğu temel ilkeleri olarak benimseyen firmamız, sektörün öncü şirketleri arasında yer almaktadır.
  Tüm Vizyonumuz

  Vizyonumuz

  Tarzımıza 'canlı minimalizm' diyoruz. Canlı minimalizm, görsel veya görsel bir görünümle ilgili değildir. İçsel duygulara, gerçek benliğinize atıfta bulunur.

  Değerlerimiz
  [ +]
  Tamamlanmış Proje
  [ +]
  Yıllık deneyim
  [ +]
  Proje Ödülü
  [ +]
  Devlet İhalesi